W czym możemy Ci pomóc?

Oferta naszej firmy zawiera wykonywanie systemów mebli pokojowych, kuchennych oraz zamówień mebli na konkretny wymiar.

Właściwie dobrane zestawy mebli pokojowych tworzą komfortową i funkcjonalną przestrzeń w mieszkaniu. Systemy meblowe sprawiają, że wystrój staje się jednolity i elegancki, dając jednocześnie możliwość wykreowania danego pomieszczenia w konkretnym stylu.

Meble kuchenne są bardzo ważnym elementem wystroju mieszkania. Od ich funkcjonalności i właściwego doboru, zależy estetyczny wygląd kuchni. Kuchenne zestawy meblowe mają na celu jak najlepsze zagospodarowanie przestrzeni, przy jednoczesnym stylowym wizerunku.

Czasami jednak mamy problem z właściwym dobraniem mebli w sklepie, gdyż przestrzeń naszego mieszkania, którą chcemy zagospodarować, jest niewymiarowa. Wtedy ratunkiem jest zamówienie mebli na konkretny wymiar, indywidualnie dobrany do potrzeb klienta. Nasza firma oferuje właśnie takie rozwiązania. Nasi projektanci dostosują najbardziej optymalny zestaw mebli do wybranego pomieszczenia.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

tel./fax +48 55 233 33 58

ul. Perłowa 18
82-310 Gronowo Górne

GPS 19.464538 54.138323

tel/fax. +48 55 233 33 58
email: [email protected]

Zapraszamy:
od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00 - 16.00

katalog mebli
gdzie jesteśmy - mapa dojazdu
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.