Kilka słów o nas

Firma F.H.U.P. FILON jest uznanym producentem mebli kuchennych, pokojowych, sypialnianych oraz zabudów do przedpokojów jak i projektów indywidualnych. Swoją działalność rozpoczęła w 1988 roku. Dzięki nieustannemu rozwojowi, elastyczności we współpracy z klientami oraz niezmiennej jakości wyrobów zyskała zaufanie klientów. W ciągu swej wieloletniej działalności, firma sukcesywnie udoskonalała swoje wyroby, wykorzystując zdobyte doświadczenie.

Aktualnie oferowany asortyment mebli oparty jest na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych, z zastosowaniem szerokiej gamy najwyższej jakości surowców i materiałów, oraz narzędzi. Nasze meble są funkcjonalne, trwałe i wpisują się w panujące trendy na rynku meblowym. Dysponujemy własnym warsztatem produkcyjnym, dzięki czemu mamy pełną kontrolę nad procesem wykonywania naszych wyrobów. Nad całokształtem efektu produkcji, czuwa wykwalifikowana kadra projektantów i stolarzy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma FILON wykonuje również projekty na indywidualne zamówienia. Daje to możliwość wyboru dowolnych wymiarów, kolorów i wzorów mebli. Dostosujemy ofertę do potrzeb klienta, tak, aby zamówione meble jak najlepiej spełniały swoją funkcję. Gwarantujemy pełną satysfakcję z efektów współpracy. Celem nadrzędnym naszej firmy jest zaoferowanie swoim odbiorcom wysokiej jakości produktów o nowoczesnym wzornictwie. O naszych usługach i jakości wykonanych mebli, świadczy wielu zadowolonych klientów.

 

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

tel./fax +48 55 233 33 58

ul. Perłowa 18
82-310 Gronowo Górne

GPS 19.464538 54.138323

tel/fax. +48 55 233 33 58
email: [email protected]

Zapraszamy:
od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00 - 16.00

katalog mebli
gdzie jesteśmy - mapa dojazdu
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.